Teletechnika System

533 813 814

Szybki kontakt

rozw_monit_dom

Monitoring domu, posesji

Domy, mieszkania, domki letniskowe to miejsca, w których spędzamy większość wolnego czasu. To właśnie w tych miejscach czerpie się energię i siłę do pracy. Dlatego tak ważne jest by w Państwa czterech ścianach panował spokój i poczucie bezpieczeństwa.

 Niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej dochodzi do włamań i kradzieży. By temu zapobiec dobrze jest zainstalować monitoring i alarm. Dzięki integracji tych dwóch urządzeń mogą  być Państwo spokojni. Jak to działa? Już tłumaczymy.

 

Instalacja alarmu pozwoli uniknąć niechcianych intruzów na terenie naszej posesji, a w przypadku Państwa nieobecności powiadomi o potencjalnym zagrożeniu. Monitoring to nie tylko kamera CCTV, ale również telewizja przemysłowa, która udostępnia pełen obraz z całego ochranianego terenu. Sprzęt liczy również liczbę gości i mierzy natężenie ruchu na posesji. Systemy telewizji przemysłowej montowane przez Teletechnika System posiadają bowiem podgląd obrazu z kamer na monitorach czy telewizorach, zapisu nagrań oraz obserwacji przez sieć czy Internet.

 

Jeszcze się Państwo nie przekonali? Być może kolejnym mocnym argumentem będzie fakt, że instalacji monitoringu i alarmu znacznie ułatwia negocjacje przy wyborze polisy ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bo nie ma nic ważniejszego od bezpiecznego domowego ogniska.


 

Bosch CCTV   D+H Oddymianie  Ganz Kamery    Polon Alfa p.poż   Roger Kontrola Dostępu   Samsung Kamery   Satel systemy alarmowe   Siemens kamery cctv